Pani Psycholog poleca:

Rozmawianie z dzieckiem na temat bezpieczeństwa to element wychowania. O ile gadki o tym, jak unikać zagrożeń w domu czy podczas zabawy na podwórku zwykle nie sprawiają rodzicom trudności, to te dotyczące ochrony przed wykorzystywaniem seksualnym bywają dla rodziców prawdziwie stresującym przeżyciem! Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu związanego z tą tematyka.

Wasza psycholog

GADKI z psem

Czy znacie już GADKI? 🐶Rozmawianie z dzieckiem na temat bezpieczeństwa to element wychowania. O ile gadki o tym, jak unikać zagrożeń w domu czy podczas zabawy na podwórku zwykle nie sprawiają rodzicom trudności, to te dotyczące ochrony przed wykorzystywaniem seksualnym bywają dla rodziców prawdziwie stresującym przeżyciem! Wcale nie musi tak być bo nie ma nic prostszego niż GADKI…z psem! 😉Zobaczcie sami!Więcej o GADKACH: http://gadki.fdds.pl/

Opublikowany przez Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę Poniedziałek, 15 czerwca 2020