Dzień Kobiet

W dniu 09 marca odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość przygotowali chłopcy z Samorządu Uczniowskiego. Krótki montaż słowno-muzyczny sprawił, że wszystkie panie czuły się w tym dniu wyjątkowo. Wróżka Esmeralda, w którą wcielił się Dawid Laskowski, wróżyła z imion, wykorzystując do tego celu magiczną kulę. Nie zabrakło także odpowiedniej oprawy muzycznej. Swój talent wokalny zaprezentował Arek Czułczyński, a Dawid Laskowski wyśpiewał wszystkim paniom „Za zdrowie pań”. W czasie uroczystości prowadzący akademię, Szymon Fularczyk, ogłosił wyniki konkursu na najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole. Została nią Lidia Leszczyńska.
  Na zakończenie każda w pań otrzymała czekoladę z życzeniami na serduszkach przygotowanych przez uczniów z SPP, a dziewczynki otrzymały po lizaku i po cukierku.