XIII Międzyszkolny Konkurs Poezji Ks. Jana Twardowskiego

31 maja odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Poezji Ks. Jana Twardowskiego. W konkursie wzięło udział 19 uczniów z 9 szkół podstawowych powiatu rypińskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz upominki. Komisja konkursowa w składzie: Teresa Krzyżanowska, Zenobia Rogowska, Hanna Mazanowska oraz Jacek Szablewski, miała trudny orzech do zgryzienia. wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. jednak trzeba było wyłonić zwycięzców. W pierwszej kategorii miejsce 1 zdobył Franciszek Umiński, 2 Emilia Bytner, 3Aleksander Zglinicki. Wyróżnienie otrzymał Alan Jasiński i Aleksy Sękowski. W drugiej kategorii 1miejsce Julia Krajewska, 2 Amelia Pawłowska, 3 Natalia Celebucka, a wyróżnienie zdobyła Katarzyna Wiśniewska. W kategorii śpiew wystąpiła i zdobyła 1 miejsce Kornelia Wesołowska. Dyrektor szkoły Pan Jarosław Tomkowski swoją Nagrodę przyznał Adamowi Bytner oraz nagrodził Adama Kaślewicza – ucznia naszej szkoły. dziękujemy nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie, a wszystkim uczestnikom serdecznie Gratulujemy:).