Wycieczka do Bydgoszczy

16 maja 2019 roku odbyła się wycieczka do Bydgoszczy. Było czysto, słodko i kolorowo… a to za sprawą programu wycieczki. Byliśmy w Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie każdy mógł wyprodukować swoje własne mydełko oraz posłuchać ciekawostek na temat historii brudu… i higieny. Kolejnym punktem była Manufaktura Słodyczy – Karmelowa Kraina, z której każdy wyszedł z własnoręcznie przygotowaną czekoladką i lizakiem. W Herbaciarni Asia mogliśmy delektować się smakami herbaty oraz deserem lodowym. To jednak nie był koniec wycieczkowej przygody…dotarliśmy również do Papugarni, gdzie po warsztatach plastycznych każdy mógł spotkać się z pięknymi ptakami i…. alpakami:) Wyjazd uznany przez wszystkich za udany zwieńczony został posiłkiem w McDonalds. Cała fotorelacja dostępna jest na Facebooku Szkoły.