Zawody sportowe

29 maja reprezentanci ZSNR5 wzięli udział w XVIII Rejonowych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Sierpcu.
Zawody odbyły się w lesie w stanicy harcerskiej w miejscowości Słupia.
Celem imprezy była popularyzacja biegania jako forma spędzania wolnego czasu oraz zdrowa rywalizacja.
W zawodach udział wzięli podopieczni ze Specjalnych Ośrodków Szkolno Wychowawczych z Płocka, Mławy, Mocarzewa i Sierpca
Zawodnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe i stopień niepełnosprawności i biegali na dystansach 400 metrów, 600 metrów i 800 metrów
Biegacze z ZSNR5 wywalczyli miejsca na podium: Jarosław Zieliński I miejsce, Krzysztof Karpiński III miejsce, Mateusz Tylmanowski I miejsce, Mateusz Golan III miejsce oraz Paulina Strzelecka II miejsce.
Gratulujemy zwycięzcom i nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie do biegów.