Ach..co to był za bal!

W piątkowe przedpołudnie, 1 lutego 2019 r, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów bal karnawałowy pod nazwą „W krainie baśni i bajek”. Tego dnia, szkolny hol pełen balonów i serpentyn zmienił się w zaczarowaną krainę wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, bohaterów i innych barwnych postaci.
Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił DJ Romuś (p.Jerzy Ochlak). Wszyscy bawili się znakomicie i chętnie uczestniczyli w różnych konkursach. W trakcie balu uczniowie mogli skorzystać z usługi malowania twarzy,którą wykonywała p.Marta Manelska.
Gdy pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy, podczas przerwy mogli oni zregenerować siły przy słodkim poczęstunku przygotowanym w jednej z sal lekcyjnych. Niektóre smakołyki zasponsorowała Cukiernia Piotr Malinowski. Uczestnicy balu mogli również skosztować waty cukrowej przygotowanej przez p.Sylwię Maćkiewicz.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie, hojność i bezinteresowną pomoc. Zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i miłych wrażeń,dlatego z niecierpliwością czekają już na przyszłoroczny bal. Zdjęcia z imprezy znajdują się w naszej galerii i zajmują aż 4 albumy:)
Monika Nowowiejska

Fotorelacja nr1