Walentynki 2021

Samorząd Uczniowski pragnął zaakcentować Dzień Świętego Walentego w Naszej Szkole. Na pięknie udekorowanym korytarzu została ustawiona sztaluga z sercem, na której każdy mógł zamieszczać swoje życzenia.

GRYZONIE MAŁE I DUŻE

Kochani, niedawno został rozstrzygnięty konkurs pod tytułem GRYZONIE MAŁE I DUŻE

Dziękujemy wszystkim za duże zainteresowanie i dzieła. Wszystkie są przepiękne i wszystkie zostały nagrodzone, a podziwiać je można na szkolnym korytarzu. Pani Ania Walasiewicz oraz Pani Marta Czachorowska i Jolanta Foss wszystkim jeszcze raz dziękują i gratulują.

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada 1918 roku jest jednym z najważniejszych dni w historii naszej ojczyzny – po wielu latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Co roku 11 listopada skłania do refleksji. Aby uczcić ten ważny dzień przygotowaliśmy krótki program słowno – muzyczny. Aktorami byli uczniowie klasy I-VB, którzy pracowali pod kierownictwem Pani Anny Dąbkowskiej oraz z pomocą Pani Klaudii Więcławskiej. Życzymy miłego oglądania.

https://www.facebook.com/zsnr5rypin/videos/367562331330655

Ozonowanie budynku szkoły

W dniu 18 października 2020r. w naszej placówce mało miejsce ozonowanie całego budynku. Zabieg ten został realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie projektu „OWES Tłok 2”w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego na lata 2014-2020.

Dyrekcja w porozumieniu z organem prowadzącym skierowała do ROPS Toruń w dniu 15 października 2020r. prośbę o nieodpłatne wykonanie usługi w związku z wykrytymi przypadkami COVID 19 w naszym regionie.

Ozonowanie wspomaga zwalczanie wszelkich wirusów bakterii i grzybów.

Dziękujemy!!!

Dzień Przedszkolaka

W poniedziałek przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych przy Zespole Szkół Nr 5 im ks. Jana Twardowskiego świętowały SWÓJ dzień-Dzień Przedszkolaka.

Dzieci przywitały się wspólnie piosenką – Jestem sobie przedszkolaczek, nie zabrakło również wspólnych tańców, zabaw i rozmów o przedszkolu. W tym szczególnym dniu dzieci otrzymały Medale Super Przedszkolaka.

Dzień Przedszkolaka

W poniedziałek przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych przy Zespole Szkół Nr 5 im ks J Twardowskiego świętowały SWÓJ dzień-Dzień Przedszkolaka. Dzieci przywitały się wspólnie piosrnks Jestem sobie przedszkolaczek, n i e zabrakło również wspólnych tańców, zabaw i rozmów o przedszkolu. W tym szczególnym dniu dzieci otrzymały Medale Super Przedszkolaka

Opublikowany przez Zespół Szkół Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Rypinie Wtorek, 22 września 2020

Pani Psycholog poleca:

Rozmawianie z dzieckiem na temat bezpieczeństwa to element wychowania. O ile gadki o tym, jak unikać zagrożeń w domu czy podczas zabawy na podwórku zwykle nie sprawiają rodzicom trudności, to te dotyczące ochrony przed wykorzystywaniem seksualnym bywają dla rodziców prawdziwie stresującym przeżyciem! Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu związanego z tą tematyka.

Wasza psycholog

https://www.facebook.com/DajemyDzieciomSile/videos/vb.71543004041/720607995416782/?type=2&theater